|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
قبل از ظهر امروز چهارشنبه سیزدهم اسفندماه انجام شد؛

بازدید معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و ذیحساب شرکت آب منطقه ای اردبیل از سد میل و مغان و شبکه آبیاری و زهکشی مغان

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و ذیحساب شرکت آب منطقه ای اردبیل به همراه مدیران منابع آب مغان و شرکت بهره برداری مغان از سد میل مغان و تاسیسات شبکه مغان و نیروگاه برقابی مغان بازدید کردند.

  اخبار
  1399/12/13
با حضور معاون فرماندار خلخال؛

دومین جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تاسیسات آبی شهرستان خلخال برگزار شد

با رعایت شیوه نامه های بهداشتی با حضور معاون فرماندار خلخال و نمایندگان ادارات جهاد کشاورزی، محیط زیست، آب و فاضلاب، شهرداری خلخال، کلور و هشجین و همچنین نمایندگان دادستانی و فرماندهی انتظامی شهرستان دومین جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تاسیسات آبی شهرستان خلخال برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/13
با حضور فرماندار بیله سوار؛

چهارمین جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تاسیسات آبی مغان برگزار شد

روز سه شنبه دوازدهم اسفندماه با حضور فرماندار بیله سوار چهارمین جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تاسیسات آبی مغان برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/13
در بازدید فرماندار مشگین‌شهر از سد مخزنی احمدبیگلو عنوان شد؛

حجم آب مخزن سد احمدبیگلو مشگین شهر از 10 میلیون متر مکعب فراتر رفت

فرماندار مشگین شهر به همراه مدیر منابع آب این شهرستان و نماینده مجری سد و شبکه احمدبیگلو از آخرین وضعیت آبگیری این سد بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/13
رئیس اداره منابع آب شهرستان کوثر خبر داد؛

لایروبی و ساماندهی رودخانه گیوی چای با استفاده از پتانسیل بخش خصوصی

رئیس اداره منابع آب شهرستان کوثر گفت: بخش هایی از رودخانه گیوی چای شامل نقاط حادثه خیز با هماهنگی ریاست حوزه قضایی شهرستان و با استفاده از پتانسیل بخش خصوصی آزادسازی، لایروبی و ساماندهی شد.

  اخبار
  1399/12/13
با هدف ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در طرح های آبی استان اردبیل صورت گرفت:

انتشار فراخوان شناسایی سرمایه‌گذار جهت استفاده از ظرفیت های تفریحی و گردشگری و پرورش ماهی سد سقزچی در شهرستان نمین

در راستای سیاست های وزارت نیرو و با هدف ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در طرح های آبی، شرکت آب منطقه ای اردبیل فراخوان شناسایی سرمایه‌گذار جهت استفاده از ظرفیت های تفریحی و گردشگری و پرورش ماهی سد سقزچی در شهرستان نمین را منتشر کرد.

  اخبار
  1399/12/13
پس از سه سال کار کارشناسی و تدوین ۵١ جلد گزارش؛

سند ملی آمایش سرزمین به تصویب رسید

پس از صرف بیش از ۷۵ هزار ساعت کار کارشناسی و تولید ۳۴ عنوان گزارش در ۵۱ مجلد طی سه سال گذشته برای بررسی مطالعات و سند ملی آمایش سرزمین، این سند در جلسه شورای‌عالی آمایش سرزمین با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و سه عضو کابینه به تصویب رسید.

  اخبار
  1399/12/12
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ با حضور مدیرعامل و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل برگزار شد؛

جلسه راهبری و بررسی آخرین وضعیت اجرای شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین در استان اردبیل

امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و معاونان طرح و توسعه و مالی و پشتیبانی و مدیر طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل و نماینده مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین، جلسه راهبری و بررسی آخرین وضعیت احداث شبکه آبیاری و زهکشی در استان اردبیل برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/12
قبل از ظهر امروز سه شنبه دوازدهم اسفندماه برگزار شد؛

نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مدیرکل ورزش و جوانان استان به منظور گسترش همکاری و تعامل دوجانبه

قبل از ظهر امروز سه شنبه دوازدهم اسفندماه نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور معاونین دو مجموعه به منظور گسترش همکاری و تعامل بین دو دستگاه اجرایی استان برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/12
بعد از ظهر دوشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۹ انجام شد؛

بازدید جانشین نماینده ویژه وزیر نیرو در امور آب و برق مسکن مهر از طرح آبرسانی مشگین شهر

بعد از ظهر روز دوشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۹، جانشین نماینده ویژه وزیر نیرو در امور آب و برق مسکن مهر با حضور نماینده مجری طرح آبرسانی مشگین شهر از روند اجرای این طرح در مشگین شهر بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/12
در بازدید از پروژه آبرسانی به شهرهای نمین و عنبران عنوان شد؛

قدردانی نماینده ویژه وزیر نیرو در امور مسکن مهر از تلاشهای شرکت آب منطقه ای اردبیل برای تامین پایدار آب شرب در استان اردبیل

قبل از ظهر روز دوشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۹، نماینده ویژه وزیر نیرو در امور آب و برق مسکن مهر با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از روند اجرای پروژه آبرسانی به شهرهای نمین و عنبران بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/12
با حضور مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل انجام شد؛

پایش حوضه آبریز سد عنبران به منظور امکان سنجی و جانمایی مکان برای احداث ایستگاه هیدرومتری در بالادست مخزن سد

با حضور مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل و نماینده مجری سد عنبران، حوضه آبریز این سد به منظور امکان سنجی و جانمایی مکان برای احداث ایستگاه هیدرومتری در بالادست مخزن سد مورد پایش قرار گرفت.

  اخبار
  1399/12/11
با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل انجام شد؛

بازدید نماینده ویژه وزیر نیرو در امور مسکن مهر از طرح آبرسانی و تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال

صبح امروز دوشنبه یازدهم اسفندماه، نماینده ویژه وزیر نیرو در امور آب و برق مسکن مهر با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از روند اجرای طرح آبرسانی و همچنین پروژه تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/11
بعد از ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ در شهرستان گرمی انجام شد؛

نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و فرمانده هنگ مرزی گرمی (مغان) در خصوص همکاری های فیمابین

بعد از ظهر یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هئیت مدیره و عامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل با سرهنگ سید محمد بهبودی در نشست مشترکی در محل قرارگاه فرماندهی هنگ مرزی گرمی (مغان)، در خصوص مسائل فیمابین و همکاری های مشترک شرکت آب منطقه ای اردبیل و مرزبانی در حوضه آبریز بالهارود گفتگو و تبادل نظر کردند.

  اخبار
  1399/12/10
قبل از ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ انجام شد؛

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از نحوه ارائه خدمات حفاظت و بهره برداری اداره منابع آب شهرستان گرمی به مردم

ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان اربیل با حضور در شهرستان گرمی مغان، از بخش های مختلف ارائه خدمات حفاظت و بهره برداری منابع آب سطحی و زیرزمینی در اداره منابع آب شهرستان گرمی بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/10
ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ انجام شد؛

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از عملیات اجرایی پروژه ساماندهی رودخانه مرزی بالهارود

ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به همراه رئیس اداره منابع آب شهرستان گرمی و نماینده مجری طرحهای مهندسی رودخانه های استان از عملیات اجرایی پروژه ساماندهی رودخانه مرزی بالهارود بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/10
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در نشست با کارکنان اداره منابع آب شهرستان گرمی مطرح کرد؛

تامین آب پایدار برای مردم منطقه با اجرای طرح های توسعه منابع آب توسط شرکت آب منطقه ای اردبیل

صبح امروز یکشنبه دهم اسفند ماه ۱۳۹۹، رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در سفر به شهرستان گرمی، با حضور در اداره‌ منابع آب این شهرستان از فعالیتهای خدمت رسانی شرکت آب منطقه ای در حوزه مدیریت منابع آب شهرستان گرمی بازدید کرد و در نشستی با کارکنان اداره منابع آب شهرستان گرمی گفت: تامین آب پایدار برای مردم شریف منطقه از وظایف اصلی شرکت آب منطقه ای استان اردبیل می باشد و این شرکت با اجرای طرح های توسعه منابع آب در سطح استان تمامی تلاش های خود را به کار بسته است و در زمینه حفاظت و بهره برداری منابع آب نیز نسبت به خدمت رسانی شایسته اقدام می نماید.

  اخبار
  1399/12/10
عصر شنبه نهم اسفند ۱۳۹۹ با حضور وزیر نیرو و استاندار اردبیل انجام شد؛

در ادامه بررسی برنامه استانها، برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی تصویب شد

در ادامه بررسی برنامه استانهای کشور توسط کارگروه ملی سازگاری با کم آبی، عصر امروز شنبه نهم اسفند ۱۳۹۹ در بیست و سومین کارگروه ملی سازگاری با کم آبی با حضور وزیر نیرو و استاندار اردبیل و اعضای کارگروه های ملی و استانی، برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل بررسی و تصویب شد.

  اخبار
  1399/12/09
روز جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ انجام شد؛

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از مرحله نهایی آبگیری کامل مخزن سد سقزچی در سال آبی جاری بازدید کرد

امروز جمعه هشتم اسفند ۱۳۹۹ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از مراحل نهایی آبگیری کامل مخزن سد سقزچی شهرستان نمین در سال آبی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/08
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل اعلام کرد؛

با انجام نگهداری پیشگیرانه و تعمیرات برنامه ریزی شده، نیروگاه برق آبی مغان آماده تولید حداکثری برق در استان اردبیل برای سال آتی می شود

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: عملیات نگهداری پیشگیرانه و تعمیرات برنامه ریزی شده بر روی تجهیزات فنی در نیروگاه برق آبی مغان به همت شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در حال انجام است تا این نیروگاه با توان بیشتری، آماده تولید حداکثری برق برای سال آینده شود.

  اخبار
  1399/12/08
با حضور مدیرعامل و معاونان بهره برداری و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای اردبیل برگزار شد؛

جلسه راهبری و بررسی آخرین وضعیت طرحهای مهندسی رودخانه و سواحل در شرکت آب منطقه ای اردبیل

امروز با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و معاونان حفاظت و بهره برداری و منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای استان اردبیل جلسه راهبری و بررسی آخرین وضعیت طرحهای مهندسی رودخانه و سواحل در استان اردبیل برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/07
مهندس تقی زاده خامسی در همایش سد و تونل :

تصمیم‌های درست برتر از منابع هستند می‌توان حتی با کمبود آب به توسعه متوازن رسید

ششمین همایش سد و تونل با سخنرانی ویدیو کنفرانسی مهندس تقی زاده خامسی روز چهارشنبه ششم اسفند ماه به کار خود پایان داد.

  اخبار
  1399/12/07
مدیر امور منابع آب شهرستان اردبیل خبر داد:

عملیات لایروبی و آزادسازی رودخانه اردی چای در بازه حمل آباد - عموقین شهرستان اردبیل به طول 2کیلومتر در حال انجام است

مدیر امور منابع آب شهرستان اردبیل گفت: در راستای حذف نقاط حادثه خیز در مواقع سیلابی و کاهش خسارات احتمالی برابر برنامه‌ریزی های انجام یافته، عملیات لایروبی و آزاد سازی رودخانه اردی چای در بازه حمل آباد و عموقین با اخذ دستور از مقام قضایی و به همت همکاران منابع آب شهرستان اردبیل و دفتر مهندسی رودخانه و سواحل شرکت آب منطقه ای اردبیل آغاز شد.

  اخبار
  1399/12/07
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا:

قانون آب در روزهای آینده تدوین و به دولت تقدیم می‌شود

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: قانون آب در حال تدوین است و امید داریم تا پایان سال به دولت تقدیم شود.

  اخبار
  1399/12/07
در بازدید چهارشنبه ششم اسفند۱۳۹۹ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از شهرستان سرعین اعلام شد؛

تامین آب مجتمع های آبدرمانی و کارخانه های بسته بندی آب، جزو اولویتهای اصلی شرکت آب منطقه ای اردبیل است

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل ظهر امروز چهارشنبه ششم اسفند ۱۳۹۹ به همراه عضو هیئت مدیره و مدیر آبهای معدنی شرکت و رئیس اداره منابع آب سرعین از پروژه های سرمایه گذاری آبهای معدنی گرم و سرد در سطح شهرستان سرعین بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل آنها قرار گرفت.

  اخبار
  1399/12/06
با حضور نماینده مجری طرح تکمیل و تجهیز دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل انجام شد؛

بازدید از ایستگاه های آب و هواشناسی منطقه گرمی، به منظورتهیه نیازهای تعمیراتی و کنترل داده های تجه‍یزات الکترونیکی و مکانیکی

نماینده مجری طرح تکمیل و تجهیز دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: بازرسی، تعمیر، نگهداری و داده برداری و کنترل عملکرد تجه‍یزات ایستگاه های هیدروکلیماتولوژی استان توسط کارشناسان آبهای سطحی و الکترونیکی به طور مرتب و مستمر انجام می گیرد..

  اخبار
  1399/12/06
با رعایت پروتکل های بهداشتی؛

ملاقات عمومی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با ارباب رجوع برگزار شد

صبح امروز چهارشنبه ششم اسفندماه 99 با رعایت پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ملاقات عمومی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل به منظور بررسی مشکلات تعدادی از مراجعه کنندگان برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/06
با حضور مدیرعامل و معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل برگزار شد؛

جلسه راهبری بررسی آخرین وضعیت عملیات علاج بخشی و لایروبی سد انحرافی میل و مغان در استان اردبیل

امروز با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و مهندسین مشاور منابع آب و خاک جلسه راهبری بررسی آخرین وضعیت عملیات علاج بخشی و لایروبی سد انحرافی میل و مغان در استان اردبیل برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/06
پیام تصویری وزیر نیرو به مراسم افتتاحیه همایش سد و تونل ایران؛

مدیریت تامین آب با احداث سازه‌های بزرگ در مرحله بعد از مدیریت تقاضای آب قرار می‌گیرد

وزیر نیرو گفت: امروز برای ما روشن است که مدیریت تامین آب با احداث سازه‌های بزرگ تامین و انتقال در مرحله بعد ازمدیریت تقاضای آب در حوضه‌های آبریز قرار می‌گیرد.

  اخبار
  1399/12/05
وزیر نیرو در هفته چهل و دوم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران:

خدمت‌رسانی به جمعیت روستایی و حفظ آنها در روستا، اولویت تمام سیستم‌های حکمرانی است

وزیر نیرو با اشاره به اهمیت آبرسانی روستایی گفت: جمعیت روستایی در سراسر جهان جمعیتی مولد است و خدمت‌رسانی به این جمعیت و حفظ آنها در روستاها یکی از اولویت‌های تمام سیستم‌های حکمرانی است.

  اخبار
  1399/12/05
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 63 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 94
 • بیشترین بازدید همزمان : 240
 • بازدید امروز : 620
 • بازدید دیروز : 6,860
 • کل بازدید : 1,974,613
 • آخرین به روزرسانی : 1399/12/13 19:45:20

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : اردبیل، میدان ارتش، شرکت آب منطقه ای اردبیل
 • کدپستی : 5619667691
 • تلفن : 3-33710001-045
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی : ardabil[at]arrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا : 33714815-045