|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل خبر داد؛

افزایش ۷ درصدی بارشهای سال آبی جاری تاکنون در استان اردبیل نسبت به متوسط بارندگی بلندمدت

امروز یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با بیان اینکه وقوع بارندگی‌ها مطلوب در سطح استان در روزهای اخیر و نیز ادامه روند کنونی بارشها درسال آبی جاری تا اول مهر ماه سال ۱۴۰۰، انشاالله نویدبخش سالی پر بار و پر از رحمت الهی از نظر منابع آبی برای استان اردبیل باشد، گفت: براساس اطلاعات ثبت شده در ایستگاه‌های باران سنجی تحت مدیریت شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، بارندگی در سطح استان از اول پاییز تاکنون به طور متوسط حدود 173 میلیمتر می باشد که این میزان بارندگی نسبت به متوسط سالانه بارش های بلندمدت استان، 7 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

  اخبار
  1399/12/17
به همت امور زنان و خانواده و روابط عمومی شرکت؛

بانوان شاغل در شرکت آب منطقه ای اردبیل از سد مخزنی عنبران در شهرستان نمین بازدید کردند

ظهر روز شنبه شانزدهم اسفندماه به همت و برنامه ریزی امور زنان و خانواده و روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل جمعی از بانوان شاغل در شرکت از بخش های مختلف سد مخزنی عنبران در شهرستان نمین بازدید کردند.

  اخبار
  1399/12/17
شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل؛

کمیته مشترک طرح و توسعه و حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل برگزار شد

ظهر امروز شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۹ با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونان طرح و توسعه و حفاظت و بهره برداری و مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، کمیته مشترک طرح و توسعه و حفاظت و بهره برداری برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/16
در بازدید معاونین حفاظت و بهره برداری و مالی و پشتیبانی و ذیحساب شرکت از عملیات لایروبی بالادست سد انحرافی میل و مغان عنوان شد؛

تاکید بر تسریع در اجرای عملیات لایروبی بالادست سد انحرافی میل و مغان تا قبل از شروع دوره پیک آبیاری در منطقه

معاون حفاظت و بهره برداری و شرکت به همراه مدیر امور منابع آب مغان از عملیات لایروبی بالادست سد انحرافی میل و مغان بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/16
با حضور رییس هیئت مدیره و‌ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل؛

نوزدهمین جلسه شورای معاونین و ‌مدیران شرکت در سالجاری برگزار شد

صبح امروز شنبه شانزدهم اسفند ماه، نوزدهمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل با حضور رئیس هیئت مدیره و ‌مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و ‌مدیران ستادی و همچنین مدیران و روسای شهرستانها بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/16
مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای اردبیل مطرح کرد:

40 کیلومتر از رودخانه های استان اردبیل در سال1399 لایروبی و بازگشایی شد

مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: به منظور مدیریت سیلابهای احتمالی، 40کیلومتر از رودخانه های استان در سال جاری لایروبی شد.

  اخبار
  1399/12/16
جمعه ۱۵ اسفند ۹۹ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در شهرستان مشگین شهر اعلام کرد؛

سطح خدمات آبیاری با بهبود عملیات بهره برداری و نگهداری سد و شبکه آبیاری و زهکشی سبلان ارتقا می یابد

امروز جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل به همراه عضو هیئت مدیره و معاون حفاظت و بهره برداری شرکت از اقدامات و برنامه های بهره برداری و نگهداری سد و شبکه آبیاری و زهکشی سبلان در شهرستان مشگین شهر بازدید نمود.

  اخبار
  1399/12/15
با حضور استاندار اردبیل و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل؛

جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان مشگین شهر برگزار شد

عصر امروز پنج شنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۹ با حضور استاندار اردبیل، نماینده مردم شریف مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، امام جمعه مشگین شهر و فرماندار شهرستان مشگین شهر و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان مشگین شهر برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/14
با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت؛

بیست و یکمین جلسه کمیته مدیریت منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل برگزار شد

قبل از ظهر امروز پنج شنبه چهاردهم اسفندماه با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، عضو هیئت مدیره و معاونین برنامه ریزی و حفاظت و بهره برداری، بیست و یکمین جلسه کمیته مدیریت منابع آب شرکت برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/14
پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ با حضور مدیرعامل و معاونان شرکت آب منطقه ای اردبیل برگزار شد؛

جلسه راهبری و بررسی وضعیت پروژه های سد گیوی، سد و تصفیه خانه تازه کند انگوت و مرمت و بازسازی شبکه آبیاری و زهکشی مغان

امروز پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ با حضور مدیرعامل و معاونان طرح و توسعه، حفاظت و بهره برداری و مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای اردبیل و مدیران دفتر طرح های توسعه آب و بهره برداری از تاسیسات آبی و نماینده مجریان طرح های سد گیوی، سد و تصفیه خانه تازه کند انگوت و مرمت و بازسازی شبکه آبیاری و زهکشی مغان جلسه راهبری و بررسی آخرین وضعیت طرح های مذکور برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/14
قبل از ظهر روز چهارشنبه سیزدهم اسفندماه؛

جلسه شورای فرهنگی و نماز شرکت با حضور نماینده ستاد اقامه نماز استان برگزار شد

قبل از ظهر روز چهارشنبه سیزدهم اسفندماه با حضور عضو هیئت مدیره و مدیر آبهای معدنی شرکت آب منطقه ای اردبیل و نماینده ستاد اقامه نماز استان جلسه شورای فرهنگی و نماز شرکت برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/14
در بازدید معاونین بهره برداری شرکت های آب منطقه ای اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی و مسئولین منابع آب جمهوری آذربایجان از رود ارس تاکید شد؛

ذخیره سازی به موقع آب و استفاده بهینه از منابع رود ارس جهت استفاده در سال زراعی جدید

بر اساس مفاد چهل و نهمین اجلاس کمیسیون مشترک دائمی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان که خرداد ماه سالجاری برگزار شده بود و به منظور بهره برداری مشترک از منابع آب و انرژی رودخانه مشترک مرزی ارس، معاونین حفاظت و بهره برداری شرکت های آب منطقه ای اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و مسئولین منابع آب جمهوری آذربایجان از وضعیت ذخیره سد ارس بازدید کردند.

  اخبار
  1399/12/14
قبل از ظهر امروز چهارشنبه سیزدهم اسفندماه انجام شد؛

بازدید معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و ذیحساب شرکت آب منطقه ای اردبیل از سد میل و مغان و شبکه آبیاری و زهکشی مغان

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و ذیحساب شرکت آب منطقه ای اردبیل به همراه مدیران منابع آب مغان و شرکت بهره برداری مغان از سد میل مغان و تاسیسات شبکه مغان و نیروگاه برقابی مغان بازدید کردند.

  اخبار
  1399/12/13
با حضور معاون فرماندار خلخال؛

دومین جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تاسیسات آبی شهرستان خلخال برگزار شد

با رعایت شیوه نامه های بهداشتی با حضور معاون فرماندار خلخال و نمایندگان ادارات جهاد کشاورزی، محیط زیست، آب و فاضلاب، شهرداری خلخال، کلور و هشجین و همچنین نمایندگان دادستانی و فرماندهی انتظامی شهرستان دومین جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تاسیسات آبی شهرستان خلخال برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/13
با حضور فرماندار بیله سوار؛

چهارمین جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تاسیسات آبی مغان برگزار شد

روز سه شنبه دوازدهم اسفندماه با حضور فرماندار بیله سوار چهارمین جلسه شورای حفاظت از منابع، مجاری و تاسیسات آبی مغان برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/13
در بازدید فرماندار مشگین‌شهر از سد مخزنی احمدبیگلو عنوان شد؛

حجم آب مخزن سد احمدبیگلو مشگین شهر از 10 میلیون متر مکعب فراتر رفت

فرماندار مشگین شهر به همراه مدیر منابع آب این شهرستان و نماینده مجری سد و شبکه احمدبیگلو از آخرین وضعیت آبگیری این سد بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/13
رئیس اداره منابع آب شهرستان کوثر خبر داد؛

لایروبی و ساماندهی رودخانه گیوی چای با استفاده از پتانسیل بخش خصوصی

رئیس اداره منابع آب شهرستان کوثر گفت: بخش هایی از رودخانه گیوی چای شامل نقاط حادثه خیز با هماهنگی ریاست حوزه قضایی شهرستان و با استفاده از پتانسیل بخش خصوصی آزادسازی، لایروبی و ساماندهی شد.

  اخبار
  1399/12/13
با هدف ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در طرح های آبی استان اردبیل صورت گرفت:

انتشار فراخوان شناسایی سرمایه‌گذار جهت استفاده از ظرفیت های تفریحی و گردشگری و پرورش ماهی سد سقزچی در شهرستان نمین

در راستای سیاست های وزارت نیرو و با هدف ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در طرح های آبی، شرکت آب منطقه ای اردبیل فراخوان شناسایی سرمایه‌گذار جهت استفاده از ظرفیت های تفریحی و گردشگری و پرورش ماهی سد سقزچی در شهرستان نمین را منتشر کرد.

  اخبار
  1399/12/13
پس از سه سال کار کارشناسی و تدوین ۵١ جلد گزارش؛

سند ملی آمایش سرزمین به تصویب رسید

پس از صرف بیش از ۷۵ هزار ساعت کار کارشناسی و تولید ۳۴ عنوان گزارش در ۵۱ مجلد طی سه سال گذشته برای بررسی مطالعات و سند ملی آمایش سرزمین، این سند در جلسه شورای‌عالی آمایش سرزمین با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و سه عضو کابینه به تصویب رسید.

  اخبار
  1399/12/12
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ با حضور مدیرعامل و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل برگزار شد؛

جلسه راهبری و بررسی آخرین وضعیت اجرای شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین در استان اردبیل

امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و معاونان طرح و توسعه و مالی و پشتیبانی و مدیر طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل و نماینده مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین، جلسه راهبری و بررسی آخرین وضعیت احداث شبکه آبیاری و زهکشی در استان اردبیل برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/12
قبل از ظهر امروز سه شنبه دوازدهم اسفندماه برگزار شد؛

نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مدیرکل ورزش و جوانان استان به منظور گسترش همکاری و تعامل دوجانبه

قبل از ظهر امروز سه شنبه دوازدهم اسفندماه نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور معاونین دو مجموعه به منظور گسترش همکاری و تعامل بین دو دستگاه اجرایی استان برگزار شد.

  اخبار
  1399/12/12
بعد از ظهر دوشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۹ انجام شد؛

بازدید جانشین نماینده ویژه وزیر نیرو در امور آب و برق مسکن مهر از طرح آبرسانی مشگین شهر

بعد از ظهر روز دوشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۹، جانشین نماینده ویژه وزیر نیرو در امور آب و برق مسکن مهر با حضور نماینده مجری طرح آبرسانی مشگین شهر از روند اجرای این طرح در مشگین شهر بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/12
در بازدید از پروژه آبرسانی به شهرهای نمین و عنبران عنوان شد؛

قدردانی نماینده ویژه وزیر نیرو در امور مسکن مهر از تلاشهای شرکت آب منطقه ای اردبیل برای تامین پایدار آب شرب در استان اردبیل

قبل از ظهر روز دوشنبه یازدهم اسفند ۱۳۹۹، نماینده ویژه وزیر نیرو در امور آب و برق مسکن مهر با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از روند اجرای پروژه آبرسانی به شهرهای نمین و عنبران بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/12
با حضور مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل انجام شد؛

پایش حوضه آبریز سد عنبران به منظور امکان سنجی و جانمایی مکان برای احداث ایستگاه هیدرومتری در بالادست مخزن سد

با حضور مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل و نماینده مجری سد عنبران، حوضه آبریز این سد به منظور امکان سنجی و جانمایی مکان برای احداث ایستگاه هیدرومتری در بالادست مخزن سد مورد پایش قرار گرفت.

  اخبار
  1399/12/11
با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل انجام شد؛

بازدید نماینده ویژه وزیر نیرو در امور مسکن مهر از طرح آبرسانی و تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال

صبح امروز دوشنبه یازدهم اسفندماه، نماینده ویژه وزیر نیرو در امور آب و برق مسکن مهر با حضور معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از روند اجرای طرح آبرسانی و همچنین پروژه تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/11
بعد از ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ در شهرستان گرمی انجام شد؛

نشست مشترک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و فرمانده هنگ مرزی گرمی (مغان) در خصوص همکاری های فیمابین

بعد از ظهر یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هئیت مدیره و عامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل با سرهنگ سید محمد بهبودی در نشست مشترکی در محل قرارگاه فرماندهی هنگ مرزی گرمی (مغان)، در خصوص مسائل فیمابین و همکاری های مشترک شرکت آب منطقه ای اردبیل و مرزبانی در حوضه آبریز بالهارود گفتگو و تبادل نظر کردند.

  اخبار
  1399/12/10
قبل از ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ انجام شد؛

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از نحوه ارائه خدمات حفاظت و بهره برداری اداره منابع آب شهرستان گرمی به مردم

ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان اربیل با حضور در شهرستان گرمی مغان، از بخش های مختلف ارائه خدمات حفاظت و بهره برداری منابع آب سطحی و زیرزمینی در اداره منابع آب شهرستان گرمی بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/10
ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ انجام شد؛

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از عملیات اجرایی پروژه ساماندهی رودخانه مرزی بالهارود

ظهر امروز یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۹ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به همراه رئیس اداره منابع آب شهرستان گرمی و نماینده مجری طرحهای مهندسی رودخانه های استان از عملیات اجرایی پروژه ساماندهی رودخانه مرزی بالهارود بازدید کرد.

  اخبار
  1399/12/10
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در نشست با کارکنان اداره منابع آب شهرستان گرمی مطرح کرد؛

تامین آب پایدار برای مردم منطقه با اجرای طرح های توسعه منابع آب توسط شرکت آب منطقه ای اردبیل

صبح امروز یکشنبه دهم اسفند ماه ۱۳۹۹، رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در سفر به شهرستان گرمی، با حضور در اداره‌ منابع آب این شهرستان از فعالیتهای خدمت رسانی شرکت آب منطقه ای در حوزه مدیریت منابع آب شهرستان گرمی بازدید کرد و در نشستی با کارکنان اداره منابع آب شهرستان گرمی گفت: تامین آب پایدار برای مردم شریف منطقه از وظایف اصلی شرکت آب منطقه ای استان اردبیل می باشد و این شرکت با اجرای طرح های توسعه منابع آب در سطح استان تمامی تلاش های خود را به کار بسته است و در زمینه حفاظت و بهره برداری منابع آب نیز نسبت به خدمت رسانی شایسته اقدام می نماید.

  اخبار
  1399/12/10
عصر شنبه نهم اسفند ۱۳۹۹ با حضور وزیر نیرو و استاندار اردبیل انجام شد؛

در ادامه بررسی برنامه استانها، برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی تصویب شد

در ادامه بررسی برنامه استانهای کشور توسط کارگروه ملی سازگاری با کم آبی، عصر امروز شنبه نهم اسفند ۱۳۹۹ در بیست و سومین کارگروه ملی سازگاری با کم آبی با حضور وزیر نیرو و استاندار اردبیل و اعضای کارگروه های ملی و استانی، برنامه سازگاری با کم آبی استان اردبیل بررسی و تصویب شد.

  اخبار
  1399/12/09
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 64 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 22
 • بیشترین بازدید همزمان : 240
 • بازدید امروز : 898
 • بازدید دیروز : 6,305
 • کل بازدید : 2,000,070
 • آخرین به روزرسانی : 1399/12/17 20:31:06

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : اردبیل، میدان ارتش، شرکت آب منطقه ای اردبیل
 • کدپستی : 5619667691
 • تلفن : 3-33710001-045
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی : ardabil[at]arrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا : 33714815-045