|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در مصاحبه با نشریه شمالغرب:

امسال به دلیل وقوع خشکسالی با کاهش شدید حجم آب ورودی به مخازن سدهای استان مواجه شدیم

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در مصاحبه با نشریه شمالغرب گفت: امسال در تمامی مناطق کشور و استان اردبیل در سال آبی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دچار کاهش شدید بارندگی و کاهش ذخیره برفی بودیم. در استان اردبیل، همزمان با این کاهش بارش، دمای هوا هم نسبت به سال آبی قبل از آن و متوسط بلندمدت افزایش داشت و وزرش بادهای جنوبی (گرمیج) در مناطق کوهستانی استان هم افزایشی بود و در نتیجه تبخیر از حوضه های آبریز بیشتر شد.

  اخبار
  1400/07/04
با ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاههای اجرایی استان در جشنواره شهیدرجایی و با حضور استاندار اردبیل انجام شد؛

شرکت آب منطقه ای اردبیل،رتبه اول ارزیابی عملکردسال۱۳۹۹ را میان ۵۱دستگاه کسب کرد ولوح سپاس وتندیس دستگاه‌ برتر را دریافت نمود

در مراسم اعلام نتایج ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان اردبیل (جشنواره شهید رجایی) با حضور استاندار اردبیل و مدیران کل استانی، شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در مجموع با کسب ۱۸۷۴ امتیاز در شاخص های عمومی (۸۷۴ امتیاز) و شاخص های اختصاصی (۱۰۰۰ امتیاز)، در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ در بین ۵۱ دستگاه اجرایی ارزیابی شده، توانست رتبه اول را در بین دستگاه‌های زیربنایی و توسعه زیرساخت‌ها دریافت کند و به عنوان دستگاه‌ برتر استانی معرفی شد.

  اخبار
  1400/07/03
با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت؛

آیین تجلیل از ایثارگران و بازنشستگان شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد

صبح امروز شنبه سوم مهر 1400 و در چهارمین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در آیینی با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، اعضای هیئت مدیره و معاونان شرکت از ایثارگران و بازنشستگان شرکت آب منطقه ای تجلیل شد.

  اخبار
  1400/07/03
در بازدید روز جمعه دوم مهر۱۴۰۰ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از طرحهای آب جنوب استان مطرح شد؛

تلاشهای شرکت آب منطقه ای اردبیل در شهرستان خلخال با تامین آب شرب پایدار خلخال به ثمر رسیده است

صبح امروز جمعه دوم مهر ۱۴۰۰، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل به همراه مدیران امور منابع آب شهرستانهای خلخال و کوثر و نماینده مجری طرح آبرسانی خلخال از طرح های اجرا شده و در حال اجرای بخش آب در جنوب استان بازدید کرد.

  اخبار
  1400/07/02
در پیام مهندس عباس جنگی مرنی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به مناسبت آغاز سالتحصیلی جدید و برنامه های سواد آبی عنوان شد؛

تعریف و پیشبرد برنامه های سواد آبی در مدارس متوسطه استان اردبیل حاصل پیوند مبارک دو بال سوادآموزی و مدیریت آب بود

متن پیام مهندس عباس جنگی مرنی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به مناسبت آغاز سالتحصیلی جدید و برنامه های سواد آبی بدین شرح است:

  اخبار
  1400/07/02
معاون وزیر نیرو:

خشک ترین سال نیم قرن اخیر به پایان رسید / آب در مخازن ۱۹۹ سد کشور به حداقل رسیده؛ سال سختی در پیش است

معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: سال آبی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ با ۳۷ درصد کاهش بارندگی در مقایسه با متوسط ۵۲ سال گذشته به پایان رسید و می‌توان این سال را خشک ترین سال نیم قرن اخیر نامید.

  اخبار
  1400/07/01
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در بازدید شبانه از شبکه آبیاری وزهکشی مغان تاکید کرد؛

خدمت رسانی به مردم استان اردبیل و منطقه مغان برای تامین و توزیع آب مصارف مختلف از جمله شرب، با تمام توان درحال انجام است

چهارشنبه شب ۳۱ شهریور و بامداد پنج شنبه اول مهر 1400، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به اتفاق اعضای هیئت مدیره و معاونین مالی و پشتیبانی و حفاظت و بهره برداری و با همراهی مدیران امور منابع آب مغان و شرکت بهره برداری شبکه آبیاری و زهکشی مغان از قسمت های مختلف این شبکه بازدید کردند و از نزدیک اقدامات و برنامه های خدمت رسانی و تامین آب شرب و کشاورزی در شمال استان را ارزیابی کردند.

  اخبار
  1400/07/01
در بازدید مدیران بانک توسعه تعاون کشور از عملیات تکمیل احداث طرح شبکه آبیاری سبلان عنوان شد؛

امکان تکمیل احداث و بهره برداری از ۲۴۰۰ هکتار اراضی شبکه آبیاری سبلان استان اردبیل با تخصیص فاینانس ۶۰۰ میلیاردریالی بانک توسعه تعاون

سه شنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ عضو هیئت مدیره، معاون مالی و پشتیبانی، مدیر امور اعتباری و سرمایه گذاری، رئیس اداره کل امور مشتریان و توسعه بازار، رئیس اداره کل امور شعب و استان های بانک توسعه تعاون کشور و مدیر شعب و رئیس شعبه مرکزی بانک توسعه تعاون استان اردبیل، به همراه اعضاء هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل، نماینده مجری طرح شبکه آبیاری سبلان، مدیر امورمنابع آب شهرستان مشگین شهر و رئیس اداره بهره برداری از سد و شبکه سبلان و مدیران مشاور و پیمانکار از جبهه های مختلف عملیات اجرایی تکمیل و احداث فاز اول طرح شبکه آبیاری سبلان در شهرستان مشگین شهر بازدید کردند.

  اخبار
  1400/06/31
مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب شرکت آب منطقه ای اردبیل خبر داد؛

انسداد 60 حلقه چاه غیر مجاز در 6 ماهه اول سالجاری در سطح استان اردبیل

مدیر دفتر حفاظت و بهره‌برداری از منابع آب و نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل از عملیات انسداد و مسلوب المنفعه کردن ۶۰ حلقه چاه غیرمجاز در شش ماه اول سال۱۴۰۰ در سطح استان اردبیل خبر داد.

  اخبار
  1400/06/30
در بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از کارگاه سد عنبران عنوان شد؛

عملیات احداث سد مخزنی عنبران در استان اردبیل با پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصد در حال خاکریزی بدنه سد است

ظهر امروز یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به همراه مهندس بهروز پورمهر عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه شرکت و سایر مدیران ذیربط از عملیات احداث سد مخزنی عنبران در شهرستان نمین بازدید کرد.

  اخبار
  1400/06/28
با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل؛

پانزدهمین جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل در سالجاری برگزار شد

بامداد امروز یکشنبه 28 شهریور 1400 پانزدهمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل با حضور مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران دفاتر شرکت و با حضور ویدئو کنفرانسی مدیران امور آب شهرستانهای استان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

  اخبار
  1400/06/28
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در بازدید از شبکه آبیاری سبلان مطرح کرد؛

تکمیل احداث طرح شبکه آبیاری سبلان در شهرستان مشگین شهر از اولویتهای اصلی برنامه ها و اقدامات شرکت آب منطقه ای استان اردبیل است

ظهر امروز جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، مهندس رضا غفاری عضو هیئت مدیره شرکت، مهندس محبت دار مدیر دفتر طرح های توسعه منابع آب شرکت، مهندس معتمدی نماینده مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی سبلان و مهندس افزون رئیس اداره بهره برداری و نگهداری سد سبلان به همراه مدیران مشاور و پیمانکار از فعالیت ها و عملیات اجرایی طرح تکمیل احداث شبکه آبیاری سبلان در شهرستان مشگین شهر بازدید کرد.

  اخبار
  1400/06/26
در بازدید نماینده خلخال و کوثر در مجلس و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از کارگاه شبکه آبیاری گیوی عنوان شد؛

اجرای طرح شبکه آبیاری گیوی در جبهه های مختلف پیشرفت مناسبی دارد و تسریع در تکمیل طرح، طبق برنامه پیش می رود

صبح امروز جمعه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۰ نماینده مردم شریف شهرستانهای کوثر و خلخال و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از بخش های مختلف احداث طرح شبکه آبیاری و زهکشی گیوی بازدید کردند و از نزدیک در جریان آخرین فعالیتها و اقدامات و برنامه های اجرای این طرح در منطقه قرار گرفتند.

  اخبار
  1400/06/26
با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، استاندار اردبیل، نمایندگان مجلس، مدیرعامل آبفای کشور و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل؛

بابررسی نیازهای مالی وعملیات اجرایی، ۱2۰۰میلیاردریال اعتبارفاینانس برای تکمیل سدعمارت و احداث تصفیه خانه آب شرب تازه کند اختصاص یافت

روز پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰، در بازدید و نشست مشترک با حضور مهندس پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان، مهندس اکبر بهنامجو استاندار اردبیل، دکتر علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، مهندس حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سد مخزنی عمارت، نیازهای مالی و عملیات اجرایی تکمیل طرح سد عمارت و احداث طرح تصفیه خانه آب شرب تازه کند بررسی و تصمیم گیری شد.

  اخبار
  1400/06/25
مدیر امور منابع آب شهرستان خلخال خبر داد؛

انسداد 25 حلقه چاه غیرمجاز در سالجاری در سطح شهرستان خلخال

مدیر امور منابع آب شهرستان خلخال در گفتگو با خبرنگار ما از انسداد 25 حلقه چاه غیرمجاز در سالجاری در سطح شهرستان خلخال خبر داد.

  اخبار
  1400/06/24
نماینده مجری طرح آبرسانی خلخال مطرح کرد؛

تامین آب شرب پایدار شهر خلخال با بهره برداری از تاسیسات تصفیه خانه آب شرب این شهر در حال انجام است

نماینده مجری طرح آبرسانی خلخال گفت: در حال حاضر با بهره برداری از تصفیه خانه آب شرب خلخال تامین آب شرب پایدار این شهر به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد.

  اخبار
  1400/06/23
معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل خبر داد؛

پیشرفت فیزیکی سد مخزنی عمارت به ۹۵ درصد رسید و تکمیل این سد در حال انجام است

روز دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل به همراه نماینده مجری و پیمانکار و مشاور طرح سد مخزنی عمارت از تداوم فعالیت ها در این طرح بازدید کرد.

  اخبار
  1400/06/23
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اردبیل در بازدید از شبکه آبیاری مغان؛

با لایروبی 233 کیلومتر از کانالهای شبکه آبیاری مغان، آب کشتهای پاییزه و بهاره تامین و آبیاری کشت تابستانه با نوبت بندی انجام می شود

مهندس فیروز ندایی عضو هیئت مدیره و معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به دلیل وقوع خشکسالی و کمبود آب در شبکه آبیاری مغان، در روزهای اخیر در منطقه مغان مستقر بوده و نسبت به ارزیابی میدانی اقدامات و برنامه ریزی آتی برای مدیریت این شبکه اقدام نموده است.

  اخبار
  1400/06/22
یادداشتی از دفتر امور حقوقی وزارت نیرو؛

صدور اسناد مالکیت بستر رودخانه¬‌ها، اقدامی برای صیانت از منابع آبی

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، چندی پیش مطالب و نظراتی در برخی رسانه‌های کشور پیرامون موضوع تفاهم¬نامه منعقد شده فی‌مابین وزارت نیرو، سازمان جنگل¬ها و مراتع کشور و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص صدور اسناد مالکیت بستر رودخانه¬‌های به نام وزارت نیرو به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است، به نحوی این مطلب را در اذهان عمومی و مخاطبین القا می¬‌نماید که ظاهراً انعقاد این تفاهم¬نامه برخلاف قوانین و مقررات جاری کشور بوده و با اجرای آن بخشی از منابع طبیعی کشور از حاکمیت دولت خارج می‌شود.

  اخبار
  1400/06/21
رئیس اداره بهره برداری و نگهداری شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین اعلام کرد؛

۸ هزار هکتار شبکه آبیاری دراراضی کشاورزی شبکه خداآفرین به بهره برداری رسیده و حدود ۵ هزار هکتار آن در سالجاری زیرکشت رفته است

رئیس اداره بهره برداری و نگهداری شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین در جلسه مشترک و برنامه بازدید مهندس رضا غفاری عضو هیات مدیره شرکت آب منطقه ای استان اردبیل و مهندس اسداله دیندار سوها مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت از اقدامات و فعالیتهای بهره برداری و نگهداری شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین در نواحی عمرانی اول و دوم و برنامه آتی در این زمینه با توجه به وقوع خشکسالی و کمبود آب در حوضه آبریز ارس گفت: تاکنون بیش از ۸ هزار هکتار شبکه آبیاری در اراضی کشاورزی شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین به بهره برداری رسیده و علی رغم وقوع خشکسالی حدود ۵ هزار هکتار از آن در سال جاری توسط کشاورزان شبکه، کشت شده است.

  اخبار
  1400/06/20
امام جمعه پارس آباد مغان در خطبه های نماز جمعه نوزدهم شهریور ۱۴۰۰ عنوان کرد؛

با توجه به خشکسالی وکمبود آب در شبکه آبیاری مغان، همکاری بین کشاورزان و مسئولان منابع آب مغان برای مدیریت کم آبی ضروری است

امام جمعه پارس آباد مغان در خطبه های نماز جمعه نوزدهم شهریور ۱۴۰۰، با اشاره به خشکسالی و کمبود آب در رودخانه ارس و شبکه آبیاری و زهکشی مغان گفت: بارها طی اطلاعیه‌های مختلف مسئولان منابع آب مغان کمبود آب در سال جاری را اعلام کرده اند و از کشاورزان عزیز منطقه خواسته اند برای کشت دوم در شبکه آبیاری مغان اقدام نکنند ولی برخی کشاورزان همکاری نکردند و امروز شاهد کمبود آب هستیم.

  اخبار
  1400/06/19
در بازدید معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از شبکه آبیاری خداآفرین عنوان شد؛

سیفون دره رود، شاهرگ تامین آب شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین بوده و باتلاش شرکت آب منطقه ای استان اردبیل در حال تکمیل است

پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ مهندس بهروز پورمهر عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، مهندس عباس رضوانی مدیر قراردادهای شرکت و مهندس هوشنگ خلفی زاده نماینده مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین به منظور بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی طرح فوق، از پروژه سیفون دره رود بازدید کردند.

  اخبار
  1400/06/19
معاون وزیر نیرو:

نیازمند تغییر حکمرانی در بخش آب هستیم

معاون آب و آبفای وزیر نیرو با بیان اینکه نیازمند تغییر حکمرانی در بخش آب هستیم، گفت: حکمرانی خوب آب با توجه به چهار وجه محیط، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی امکان‌پذیر است.

  اخبار
  1400/06/16
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل اعلام نمود؛

تفاهم نامه مشارکت بانک ملی ایران برای تامین ۱۸۰۰ میلیاردریال اعتبارمالی لازم برای تکمیل احداث شبکه آبیاری سبلان استان اردبیل امضا شد

امروز سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰، مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از امضا و مبادله تفاهم نامه مشارکت بانک ملی ایران برای تامین ۱۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار مالی به منظور تکمیل احداث طرح شبکه آبیاری و زهکشی سبلان شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل خبر داد.

  اخبار
  1400/06/16
عضو هیئت مدیره و مدیر آبهای معدنی شرکت آب منطقه ای استان اردبیل خبر داد؛

عملیات تعمیرات و بازسازی آبگرم شهرستان کوثر به همت آبهای معدنی شرکت در حال انجام است

عضو هیئت مدیره و مدیر آبهای معدنی شرکت آب منطقه ای اردبیل در گفتگو با روابط عمومی شرکت گفت: دفتر آبهای معدنی شرکت با استفاده از فرصت تعطیلی آبهای گرم بدلیل شیوع کرونا، اقدام به بازسازی و تعمیرات لازم آبهای گرم در سطح استان نموده است.

  اخبار
  1400/06/15
موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام‌ کرد:

پیش‌بینی تداوم خشکسالی در پاییز امسال با بارش‌های کمتر از حد طبیعی

موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام‌کرد: وضعیت بارش پاییز ۱۴۰۰ در اکثر مناطق کشور توسط عمده مدل‌های جهانی کمتر از مقادیر متوسط بلندمدت پیش‌بینی شده که این کاهش برای نیمه غربی کشور بیشتر چشمگیر است.

  اخبار
  1400/06/15
با صدور ابلاغی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل؛

رئیس گروه درآمد و مشترکین شرکت منصوب شد

با حضور مهندس عباس جنگی مرنی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت با صدور ابلاغی «مهندس ناصر عشقی آذر خیاوی» به عنوان «رئیس گروه درآمد و مشترکین شرکت» منصوب شد.

  اخبار
  1400/06/15
با صدور ابلاغی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل؛

سرپرست دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت منصوب شد

با حضور مهندس عباس جنگی مرنی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت با صدور ابلاغی «مهندس وحید یوسفی فعال» به عنوان «سرپرست دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت» منصوب شد.

  اخبار
  1400/06/15
با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل؛

چهاردهمین جلسه شورای معاونان و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل در سالجاری برگزار شد

بامداد امروز یکشنبه14 شهریور 1400 چهاردهمین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای اردبیل با حضور مهندس عباس جنگی مرنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران دفاتر شرکت و با حضور ویدئو کنفرانسی مدیران امور آب شهرستانهای استان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

  اخبار
  1400/06/14
در جلسه بررسی و هماهنگی تأمین مالی احداث طرح شبکه آبیاری سبلان عنوان شد؛

با تامین فاینانس مالی توسط بانک توسعه تعاون، احداث ۳۰۰۰ هکتار از شبکه آبیاری سبلان استان اردبیل تسریع می شود

ظهر امروز شنبه سیزدهم شهریور ۱۴۰۰، با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، مدیر بانک توسعه تعاون استان، عضو هیئت مدیره و معاون طرح و توسعه شرکت، نماینده مجری طرح شبکه آبیاری سبلان به همراه مدیران مشاور و پیمانکار طرح آبیاری و زهکشی سبلان جلسه بررسی و هماهنگی تأمین مالی احداث و تکمیل ۳۰۰۰ هکتار فاز اول طرح شبکه آبیاری سبلان در شهرستان مشگین شهر از محل ۶۰۰ میلیارد ریال فاینانس مالی دریافتی شرکت آب منطقه ای استان اردبیل از بانک توسعه تعاون برگزار شد.

  اخبار
  1400/06/13
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 78 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 41
 • بیشترین بازدید همزمان : 240
 • بازدید امروز : 382
 • بازدید دیروز : 7,328
 • کل بازدید : 3,463,512
 • آخرین به روزرسانی : 1400/07/04 21:59:39
 • شناسه IP شما : 3.237.2.4

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : اردبیل، میدان ارتش، شرکت آب منطقه ای اردبیل
 • کدپستی : 5619667691
 • تلفن : 3-33710001-045
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی : ardabil[at]arrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا : 33714815-045